Erkek Yurdu : 0 (312) 319 65 25 | Kız Yurdu : 0 (312) 363 70 71 | GSM : 0551 385 65 25 -

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu ve Oda Fiyatları

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu ve Oda Fiyatları

Odalar1, 2, 3 ve 4 Kişilik
ManzaraŞehir Manzarası
Akşam YemeğiVar
WifiVar
KahvaltıVar
24 Saat Sıcak SuVar
Çalışma MasasıVar
Buzdolabı
BanyoVar
GardropVar

Ankara'nın En İyi Erkek Öğrenci Yurdu

Fırat Öğrenci Yurtları olarak her öğrencinin ortak sorunu olan barınma ihtiyacı için sizlere kurumumuzu tanıtmak istiyoruz. Fırat öğrenci yurtları barınma sorununun yanı sıra genç arkadaşlarımızın sağlıklı çağdaş ve konforlu bir ortamda eğitimlerinin sürdürebilmeleri için milli eğitim bakanlığına bağlı olarak 2000 yılında fırat kız öğrenci yurdunu faaliyetini sürdürmektedir. 2015-2016 eğitim yılında Fırat erkek yurdunu faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Fırat öğrenci yurtlarında ücretsiz en az 13 çeşit açık büfe kahvaltısı ve en az 4 çeşitten az olmamak üzere akşam yemekleri kendi endüstriyel mutfağımızda profesyonel aşçı ve bayan personellerimiz ile hijyenden ödün vermeden hazırlanıp ikram edilmektedir.

Neden Fırat Ankara Erkek Öğrenci Yurtları!

Fırat  Erkek Yurdunu Tercih Etmek İçin 7 Neden!

1- Yüksek Öğrenci & Veli Memnuniyeti

Cebeci erkek Öğrenci yurdu denildiğinde başı çeken öğrenci yurtlarından bir tanesi olmayı başaran Fırat Ankara Erkek Öğrenci yurdu personelleri ticari kaygılardan ziyade öğrenci & veli memnuniyetini düşünerek çalışmalar yürütmüş olduklarından dolayı sektörün en yüksek memnuniyetini yakalamış Ankara erkek öğrenci yurtları olarak öne çıkmaktadır.

2- Kaliteli Wifi Hizmetleri

Ankara Erkek Öğrenci yurdu olan Fırat erkek yurdunda göstermelik hizmetler asla sunulmamaktadır. Diğer yurtların aksine bizlerde fiber optik altyapısına sahip İnternet hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmet öğrencilerimizin derslerine ve etkin bir şekilde çalışabilmesine olanak tanımaktadır.

3- Ferah Çalışma Odaları

Fırat Ankara erkek öğrenci yurdunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikler arasında ferah çalışma odaları gelmektedir. Öğrencilerimizin verimli bir şekilde ders çalışabilmesi amacı ile tüm detayları düşünülmüş çalışma odaları bulunmaktadır.

4- Düzenli Temizlik

Özellikle erkek öğrenciler için başlı başına bir sorun olan oda ve yatak temizliği düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Tecrübeli temizlikçi kadrosuna sahip olan Fırat erkek öğrenci yurdunda kaliteli bir şekilde sunulan temizlik hizmetleri sayesinde öğrencilerin bir ev rahatlığında yurt hizmetleri alabilmesi amaçlanmaktadır.

5- Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Cebeci Erkek Öğrenci Yurdu olan Fırat Ankara Erkek Öğrenci yurdunda merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri bulunarak öğrencilerimizin olumsuz hava koşullarından etkilenmeden verimli bir şekilde ders çalışabilmesini amaçlamaktayız.

6- Kaliteli Yemekler

Kendi bünyesinde yer alan profesyonel aşçılar ile yemek hizmetleri sunan Fırat Ankara Erkek Öğrenci Yurduna çocuklarınızı gözünüz kapalı bir şekilde kayıt yaptırabileceksiniz. Temiz ve hijyenik bir ortamda sunulan yemekler sayesinde çocuğunuz kendisini adeta evinde hissedecektir.

7- Uygun Fiyatlar

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Fırat Erkek Öğrenci Yurdu yetkilileri bu işi ticari kaygılardan ziyade öğrenci & veli memnuniyetini düşünerek gerçekleştirmektedirler. Bu amaçla da sunulan bu denli kaliteli yurt hizmetleri oldukça makul fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olan Fırat Ankara Erkek Öğrenci yurdu yetkililerinden hizmetler ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için 0312 319 65 25  numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz...